Naše služby

Zprostředkování prodeje nemovitostí

Prodej nemovitosti je z finančního hlediska významným celoživotním rozhodnutím, které většina klientů realitních kanceláří nedělá každý den. Z tohoto důvodu je důležité tuto realitní transakci nepodcenit a vybrat si pro její realizaci významného obchodního partnera. Je nesmírně důležité mít jasně stanovená pravidla, znát práva a povinnosti obou stran realitní transakce. Férová zprostředkovatelská smlouva chrání vlastníka nemovitosti, poněvadž definuje základní parametry převodu nemovitosti. Zakotvuje tak cenu, vymezuje maximální délku prodeje, stanovuje odměnu zprostředkovatele a současně opravňuje zprostředkovatele k nabízení nemovitosti a jednání se zájemci o koupi.

Smlouva o zprostředkování je tak základním kamenem vzájemné důvěry, která je pro úspěšnou spolupráci důležitá. 

Výhradní spolupráce

Výhradní prodej působí na potenciální kupce důvěryhodněji a profesionálněji, zaručuje jednotnou strategii prodeje, realitní makléř může také usilovat o dosažení co nejvyšší prodejní ceny. U výhradní spolupráce se nemovitost objevuje v inzerci s jednotnou prezentací, jejíž kvalitu má prodávající pod kontrolou. Výhradní spolupráce šetří čas a energii prodávajícího, který komunikuje pouze s jedním realitním makléřem a o nic dalšího se nestará. Realitní makléř je motivovaný do nemovitosti investovat více času, energie a zdrojů, protože ví, že se to přímo odrazí v prodeji. 

V čem jsou výhody výhradního zastoupení? 

  • úplný realitní a hypoteční servis „pod jednou střechou“
  • dosažení vyšší prodejní ceny
  • úspora času a energie
  • šance na rychlejší prodej díky na míru šité marketingové a prodejní strategii
  • větší motivace a nasazení realitního makléře

Dále můžete využít naší nabídky home stagingu, která spočívá v přípravě nemovitosti před samotnou inzercí. První dojem je nejdůležitější. Jedná se např. o vyklizení, vymalování atd.

Nabídněte Vaši nemovitost

Využijte náš formulář nebo piště na mail: nabidka@jurisral.cz