1 venku 1
Ev. č: 100792

Prodej rodinné domy, 160 m² – Nové Strašecí

Domy, Prodej, Středočeský kraj
Nové Strašecí, Rakovník
3 394 000 Kč

Detaily nemovitosti

Prodej rodinného domu 82 m² (v případě využití podkroví celková plocha domu cca 160 m² + sklep o výměře cca 38 m²) ve velmi krásné lokalitě blízko přírody, lesů a rybníků, a přitom s velmi dobrou dostupností do Prahy.

Dům prošel částečnou rekonstrukcí: věnec, krov, střecha, okapy a žlaby, zateplená fasáda, plastová okna, vodoinstalace. Další úpravy v domě jsou již na vkusu a potřebách budoucích majitelů, proto se prodává nedokončený, protože je zde více možností dle vlastní fantazie (např. otevřené patro, terasa apod.). Na domě je přípojka plynu. Součástí domu je komín, díky kterému lze obývací prostor zútulnit krbem.

V podkroví lze snadno vestavět podle potřeby střešní či vikýřová okna, stejně tak vikýřový vchod na případnou terasu nad dvorkem.

Velkou výhodou domu je uzavřený dvorek, který lze zatravnit, využít pro záhonky, bazén, relaxaci apod. Dvorek poskytuje maximální soukromí. Okolní stodoly budou procházet rekonstrukcí obvodových zdí a fasády, což pozvedne vizuální dojem. Dalším plusem jsou přátelští a pohodoví sousedé.

V porovnání s cenami bytů je tento dům výborná investiční příležitost jak na bydlení či případný pronájem → dům za cenu bytu.

Na rekonstrukci vnitřních prostor domu mohou majitelé doporučit firmu, která je ochotná dům kompletně dokončit za velice přijatelnou cenu.

V obci je veškerá občanská vybavenost – škola, školka, supermarkety, restaurace, Pivárium, náměstí a kulturní dům, několik fotbalových hřišť a sportovní areál v docházkové vzdálenosti. Cyklostezky vás zavedou do přírody + okolních vesniček.

Dopravní spojení autem do Prahy je cca 20 min., do Rakovníka a Kladna pak 15 min. Je zde možnost využití i autobusového spojení jak do Prahy, tak také do Kladna a Rakovníka (časté a rychlé linky), dále je zde vlakové nádraží.

Pro lepší představu jednoho z možných uspořádání domu a dvorku po dokončení rekonstrukce přikládáme vlastní vizualizaci.

počet místností v inzerátu3 pokoje
typ budovySmíšená
stav budovyV rekonstrukci
typ objektuPatrový
druh objektuŘadový
umístění objektuKlidná část obce
typ okolíObytná
stavební plocha146 m²
užitná plocha160 m²
plocha nemovitosti146 m²
sklepano
plocha sklepa38 m²
elektřina230V
vodaDálkový vodovod
stokaVeřejná kanalizace
hodnocení energetické účinnostiG – Mimořádně nehospodárná

Ohledně této nemovitosti kontaktujte našeho makléře

Mám zájem o tuto nemovitost